UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców, że strajk nauczycieli został zawieszony i od dnia 24.04 lekcje będą odbywać się zgodnie z planem zajęć.
UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i szkoły, iż od dnia 08 kwietnia 2019 r. do odwołania, zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczne nie będą prowadzone. W związku z powyższym prosimy rodziców o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci.
Jednocześnie informujemy, że w biurze szkoły są przygotowane zaświadczenia dla rodziców naszych dzieci, którzy w takiej sytuacji mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego, celem zapewnienia opieki swojemu dziecku (do lat 8)

SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH
Różne W środę 3 kwietnia uczniów klasy III gimnazjum i VIII odwiedzili uczniowie i nauczyciele z Technikum nr 2 w Chojnicach przedstawiając ofertę swojej szkoły na nowy rok szkolny.
Teatr T z Torunia
Różne 3 kwietnia gościliśmy aktorów z Teatru T z Torunia. Wystawili przedstawienie profilaktyczne pod tytułem " Kabaret na jednej nodze". W przedstawieniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i klasy z nauczania początkowego.
Teatr T z Torunia klasy IV-VI
Różne W środę 3 kwietnia odwiedziła naszą szkołę Grupa Teatralna T z Torunia, która w humorystyczny sposób przedstawiła problem hejtu w sieci. Poznaliśmy historię żółwia Floriana, który stał się ofiarą cyberprzemocy i nie wiedział w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem. Wraz z przyjaciółką Malwinką szukali rozwiązania. Okazało się, że zawsze należy szukać pomocy wśród dorosłych i że są specjalne instytucje, które zajmują się pomocą dzieciom, które padły ofiarą cyberprzestępcy.

Drodzy uczniowie warto zajrzeć na stronę sieciaki.pl.

Zapamiętajcie również numer telefonu zaufania 116 111
KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z DORADCĄ ZAWODOWYM
Różne W poniedziałek 1 kwietnia zakończyły się w naszej szkole konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym Panią Karoliną Pestką z Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Chojnicach. Uczestniczyli w nich chętni uczniowie z klasy VIII i III gimnazjum.
Dzień Muffinka
Różne 29 marca zapachniało w naszej szkole słodkościami. Obchodziliśmy w tym dniu ŚWIATOWY DZIEŃ MUFFINKA. Chętni uczniowie upiekli babeczki, które były sprzedawane w czasie przerw. Koszt tej słodkości to tylko złotówka. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia przewodnicząca SU Natalia Wójcik przekazała na sztandar dla szkoły podstawowej. Udało się zebrać 322 zł! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej imprezy!
SU 🙂
SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH Z CZŁUCHOWA
Różne W piątek 29 marca naszych ósmoklasistów i trzecioklasistów odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie przedstawiając ofertę swojej szkoły.
XII Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Plastyczny - wręczenie nagród
Różne Dnia 28 marca w Szkole Podstawowej w Silnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XII Wojewódzkim Konkursie Matematyczno - Plastycznym, w którym uczennica naszej szkoły Anna Olik zajęła III miejsce. Po wręczeniu nagród odbyła się część artystyczna i poczęstunek. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy innych uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
Konkursy 27 marca 2019r. w Chojnickim Centrum Kultury odbył się etap powiatowy XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.
Uczennica kl. VI - Magdalena Kowcun otrzymała wyróżnienie.
Gratulacje!

XLVII Finał Powiatowy Igrzysk dzieci w drużynowych biegach przełajowych
Zawody sportowe Dnia 26.03.2019r. w Chojnicach odbył się XLVII Finał Powiatowy Igrzysk dzieci w drużynowych biegach przełajowych. Dziewczęta ZSP w Konarzynach zajęły I miejsce w tych zawodach i będą reprezentować powiat chojnicki w Finale Wojewódzkim, który będzie w tym roku w Człuchowie dnia 05.04.2019r.