Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 77
Najnowszy użytkownik: Gosia
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Komedie
opinie o uczelni w G...
Najciekawsze tematy
Komedie [1]
opinie o uczelni ... [0]
DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!
DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!

Informujemy, że rozpoczął się nabór do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat chojnicki”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Starostwa Powiatowego w Chojnicach (Link)
Spotkanie z policjantami
Różne W czwartek 6 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantami, którzy przypominali o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji. Mówili również o bezpieczeństwie w szkole, o zagrożeniach, które mogą spotkać młodego człowieka.
Rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów
Różne 4 czerwca w samo południe uczniowie naszej szkoły udali się do centrum Konarzyn i w Miejscu Pamięci Historycznej zaśpiewali hymn państwowy. W ten sposób uczczono 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów, które miały miejsce 4 czerwca 1989 roku.
Wojewódzki Konkurs Poetycko-Prozatorski
Konkursy 31 maja 2019 r. Anastazja Tyborska z kl. VII b otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetycko-Prozatorskim "Miłość, Przyjaźń, Dobro"w Luzinie.
Gratulacje!

Dzień Dziecka
Uroczystości W niedzielę 2 czerwca na gminnym boisku w Konarzynach odbył się Dzień Dziecka przygotowany wspólnie przez Zespół Szkół Publicznych i Gminny Ośrodek Kultury w Konarzynach. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci. Były zamki dmuchane, trampoliny, kolejka elektryczna, malowanie twarzy, tory przeszkód i różnego rodzaju konkurencje sportowe. Poprowadzono również Mam Talent. Odbyły się występy dzieci uczęszczających na zajęcia muzyczne i taneczne do Gminnego Ośrodka Kultury. Można było również skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy uczniów naszej szkoły. Pogoda dopisała. Było śliczne, słoneczne popołudnie.
Wszyscy bardzo dobrze się bawili.
Zumba na przerwie
Różne W środę 29 maja uczniowie aktywnie spędzali długie przerwy. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Natalia Wójcik przeprowadziła zajęcia zumby.
Przerwy były głośne i radosne!
Wycieczka do Gdańska klas IV
Wycieczki W poniedziałek 27 maja uczniowie klas 4 wyruszyli na wycieczkę do Gdańska. Zwiedzili Bursztynowy Stadion. Wzięli udział w lekcji robotyki w Planecie RC. Odwiedzili Neptuna na Starym Mieście. Odbyli podróż statkiem pirackim na Westerplatte, gdzie wzięli udział w krótkiej lekcji historii. Wycieczka była udana. Pogoda dopisała, humory też.
Wycieczka na Wybrzeże Słowińskie kl.VI
Wycieczki Deszczowym rankiem 28 maja 2019 r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę krajoznawczą po Wybrzeżu Słowińskim. Pierwszym i najważniejszym punktem programu była piesza wędrówka po Słowińskim Parku Narodowym: spacer leśnym szlakiem Mierzei Łebskiej, przeprawa przez ruchome wydmy, będące unikatem w skali europejskiej, spacer brzegiem morza i nad jezioro Łebsko.
Wycieczka do Gdańska i Kolbud klas VII
Wycieczki 23 maja 2019 r. uczniowie klas VII a i VII b wzięli udział w wycieczce szkolnej do Kolbud i Gdańska. W programie: przejażdżka drezynami, udział w terenowej grze drezynowej, zdawanie egzaminu na drezynowe prawo jazdy (co udało się wszystkim, aczkolwiek nie za pierwszym razem. Udział w interaktywnej lekcji w Planecie RC, gdzie uczniowie zapoznali się z modelami aut, ich budową i obsługą; a także coś dla fanów piłki nożnej czyli zwiedzanie "bursztynowego stadionu" w Gdańsku.
Pasowanie na czytelnika
Różne W dniu 17 maja uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. To wyjątkowa uroczystość na którą wszyscy bardzo czekali. W tej wspaniałej przygodzie do książkolandii towarzyszyły im starsze koleżanki z kl. VIII, które wcieliły się w rolę „wróżki”, „królowej książki”, „kota” i nagradzały zakładkami dzieci rozwiązujące zagadki o tematyce bajkowej.
Wycieczka do Myślęcinka
Wycieczki 16 maja 2019 roku dzieci z klas 0 wyruszyły na wycieczkę do Myślęcinka. Brały udział w zajęciach edukacyjnych w Ogrodzie Fauny Polskiej. Mimo deszczowej pogody, wycieczka była udana.
Podręczniki
Podręczniki na rok szkolny 2018/2019
Przetarg
Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę peletu drzewnego dla ZSP w Konarzynach na 2019r.
Projekty sportowe

Mały Mistrz
Szkoła
Dane szkoły
Prawo szkolne
Petycje
Fotogaleria
Dzieje szkoły
Poprzednia strona szkoły
Dla rodziców
P S O
Ogłoszenia i informacje
Kontakt
Wywiadówki w szkole
Sukcesy i uroczystości
Podręczniki szkolne
Dla uczniów
P S O
NOWY SPRAWDZIAN 2015
Ogłoszenia i informacje
Plan lekcji
Terminarz 2013/2014
Regulaminy konkursów
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty gimnazjalne
Testy gimnazjalne
Testy szóstoklasisty
Informatyka
Ostatnie pliki
Program wychowawczo ...
Procedura postępowa...
Procedura postępowa...
Procedura postępowa...
Procedury postępowa...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02.07.2015 21:47
coś ci nie pasuj Uśmiech Uśmiech Smutek Z przymrużeniem oka

27.06.2014 14:53
Wakacje !!! ♥ Szeroki uśmiech

70
14.04.2014 06:09
Pozdrowienia dla klasy 4a Złość

27.03.2014 22:10
Z przymrużeniem oka Dobry wieczór wszystkim, możemy być przyjaciółmi

62
29.01.2014 11:57
Uśmiech Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych przyjaciół Szeroki uśmiech

55
02.12.2013 12:20
Uśmiech hi, Jak stworzyć stronę internetową, jak to? big thanks Uśmiech

15.11.2013 20:17
pozdro dla ziomków z 5a ;D Szeroki uśmiech