Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 77
Najnowszy użytkownik: Gosia
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Komedie
opinie o uczelni w G...
Najciekawsze tematy
Komedie [1]
opinie o uczelni ... [0]
APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Różne We wtorek 7 maja odbyła się w naszej szkole akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klasy 4 b wraz z wychowawcą Izabelą Pobojewską. Młodzi aktorzy próbowali odpowiedzieć na pytania, czym są OJCZYZNA, NARÓD, WOLNOŚĆ. Swój występ uświetnili patriotycznymi pieśniami.
XIII Wiosenny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej
Konkursy 8 maja 2019 r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie odbył się drugi etap XIII Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej pod hasłem „Leśni śpiewacy”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z powiatu chojnickiego uczęszczających do klas 0 i I szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn.
VIII Przedszkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0 a i 0 b
Konkursy
VIII Przedszkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0 a i 0 b

29 kwietnia 2019 roku odbył się VIII Przedszkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0 a i 0 b. W konkursie brało udział 28 dzieci, które w obecności zaproszonych rodziców zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Najlepsi recytatorzy z klasy 0 a to: Magdalena Jankowska, Agata Ciemińska, Wiktoria Machuta, Hubert Kowalik i Kornelia Tandecka-Nowak. Najlepsi recytatorzy z klasy 0 b to: Lena Lenz, Mateusz Gatz, Hanna Wolin, Dominika Rudnik i Oliwia Myszka.
Pomóżmy ptakom przetrwać zimę
Różne Od grudnia 2018 roku do marca 2019 roku klasa 0 a brała udział w akcji "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę" zorganizowanej przez Zaborski Park Krajobrazowy. Karmniki ustawił nam Pan Janusz na placu zabaw za szkołą. Jeden karmnik stał na wysokim słupku, a drugi zawieszony był na drzewie.
DZIEŃ LEŚNIKA
Różne 5 kwietnia 2019 roku z okazji Dnia Leśnika gościliśmy Pana Tomira Kubickiego - leśniczego z Leśnictwa Kokoszka. Pan leśniczy, na spotkaniu z dziećmi przedszkolnymi i uczniami klas I-III, opowiadał o budzącej się do życia przyrodzie. Dzieci mogły obejrzeć piękne zdjęcia pana Tomira, przedstawiające rośliny i zwierzęta leśne.
Międzynarodowy Konkurs Literacki
Konkursy Nasza uczennica Marta Kostrzewska zajęła II miejsce w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Hubal". Marta napisała opowiadanie pod tytułem "Siła poświęcenia", które nawiązywało do życia majora Henryka Dobrzańskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców, że strajk nauczycieli został zawieszony i od dnia 24.04 lekcje będą odbywać się zgodnie z planem zajęć.
Zajączek w zerówce
W piątek, 5 kwietnia, dzieci z klasy 0 a pod sosnami za salą gimnastyczną znalazły upominki zostawione przez Wielkanocnego Zajączka. Radości ze znalezionych "skarbów" nie było końca.
UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i szkoły, iż od dnia 08 kwietnia 2019 r. do odwołania, zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczne nie będą prowadzone. W związku z powyższym prosimy rodziców o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci.
Jednocześnie informujemy, że w biurze szkoły są przygotowane zaświadczenia dla rodziców naszych dzieci, którzy w takiej sytuacji mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego, celem zapewnienia opieki swojemu dziecku (do lat 8)

SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH
Różne W środę 3 kwietnia uczniów klasy III gimnazjum i VIII odwiedzili uczniowie i nauczyciele z Technikum nr 2 w Chojnicach przedstawiając ofertę swojej szkoły na nowy rok szkolny.
Teatr T z Torunia
Różne 3 kwietnia gościliśmy aktorów z Teatru T z Torunia. Wystawili przedstawienie profilaktyczne pod tytułem " Kabaret na jednej nodze". W przedstawieniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i klasy z nauczania początkowego.
Podręczniki
Podręczniki na rok szkolny 2018/2019
Przetarg
Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę peletu drzewnego dla ZSP w Konarzynach na 2019r.
Projekty sportowe

Mały Mistrz
Szkoła
Dane szkoły
Prawo szkolne
Petycje
Fotogaleria
Dzieje szkoły
Poprzednia strona szkoły
Dla rodziców
P S O
Ogłoszenia i informacje
Kontakt
Wywiadówki w szkole
Sukcesy i uroczystości
Podręczniki szkolne
Dla uczniów
P S O
NOWY SPRAWDZIAN 2015
Ogłoszenia i informacje
Plan lekcji
Terminarz 2013/2014
Regulaminy konkursów
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty gimnazjalne
Testy gimnazjalne
Testy szóstoklasisty
Informatyka
Ostatnie pliki
Klasy 6 Geografia
Klasy 6 Matematyka
Klasy 6 Język polski
Klasy 6 Historia
Program wychowawczo ...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02.07.2015 21:47
coś ci nie pasuj Uśmiech Uśmiech Smutek Z przymrużeniem oka

27.06.2014 14:53
Wakacje !!! ♥ Szeroki uśmiech

70
14.04.2014 06:09
Pozdrowienia dla klasy 4a Złość

27.03.2014 22:10
Z przymrużeniem oka Dobry wieczór wszystkim, możemy być przyjaciółmi

62
29.01.2014 11:57
Uśmiech Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych przyjaciół Szeroki uśmiech

55
02.12.2013 12:20
Uśmiech hi, Jak stworzyć stronę internetową, jak to? big thanks Uśmiech

15.11.2013 20:17
pozdro dla ziomków z 5a ;D Szeroki uśmiech