WIECZÓR FILMOWY KLAS CZWARTYCH
Różne W czwartek 31 stycznia uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami panią Małgorzatą Iwankowicz i panią Izabelą Pobojewską spędzili popołudnie z Mikołajkiem i jego przyjaciółmi. Wieczór filmowy poprzedziło wspólne jedzenie pizzy. Humory wszystkim dopisały.
DZIEŃ W KRATKĘ
Różne W piątek 25 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ W KRATKĘ. Uczniowie, którzy ubrali tego dnia coś w kratkę, byli zwolnieni z pytania.
Baw się z nami KRATKAMI!
SU
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Konkursy 22.01.2019r. uczennica kl. III gimnazjum - Marta Kostrzewska zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego w Gdańsku.
Gratulujemy!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Uroczystości 18 stycznia dzieci z grup 0 ,,a" i 0 ,,b" wystawiły przedstawienie dla babci i dziadka. Dziadkowie otrzymali od wnuków własnoręcznie wykonane prezenty.
List do Rodziców
List Głównego Inspektora i Komendanta Policji do rodziców
Teatr STOP
Różne 15 stycznia Teatr STOP na zaproszenie Urzędu Gminy Konarzyny zaprezentował spektakl o pantomimie "W świecie Teatru Milczenia". Obejrzeli go uczniowie klas 0 - IV.
WOŚP 2019
Różne
Orkiestra zagrała 27. raz!

13 stycznia uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Konarzynach bardzo się zaangażowali w przygotowanie tego finału. Zgłosiło się wielu wolontariuszy.
Jasełka
Uroczystości Uczniowie klasy I b oraz III a szkoły podstawowej wraz z wychowawczyniami paniami Anną Ratuszniak Gliszczyńską i Teresą Majer przygotowali przepiękne jasełka i wspólne kolędowanie dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Wigilie klasowe
Uroczystości W ostatnim tygodniu przed świąteczną przerwą uczniowie wszystkich klas zorganizowali sobie wigilie klasowe. Nie zabrakło barszczu, pierogów, pierniczków, a także innych przysmaków świątecznych.
Teraz już tylko czekamy na Święta!!!
Wigilia klasy I
Uroczystości 21 grudnia odbyła się przy współpracy rodziców Wigilia w kl 1b. Zasiedliśmy do odświętnie przybranego stołu, podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Tego dnia przybył do naszej sali miły gość i wszyscy zostali obdarowani prezentami.
Niebieski Mikołaj
Różne 20 grudnia dzieci z przedszkola i klasy zerowej odwiedził niespotykany gość, a mianowicie policyjny Mikołaj. W niebieskim stroju był ogromnym zaskoczeniem dla dzieci. Opowiedział dzieciom o bezpiecznych zachowaniach podczas zabaw zimowych. Wszyscy też otrzymali prezent w postaci kamizelki odblaskowej.