WALENTYNKI 2019
Różne 8 lutego działała w naszej szkole poczta walentynkowa. Przez cały tydzień na korytarzu szkolnym stały specjalnie ozdobione walentynkowe skrzynki pocztowe, do których można było wrzucać życzenia dla swoich sympatii.
ŚWIETLICA SZKOLNA - FERIE
Różne Trwa zima, a lada chwila zaczynamy wyczekiwane ferie 🙂 Uczniowie świetlicy przypominają sobie "dobre rady na zimowe wypady".
Wszystkim życzymy udanych, śnieżnych ale i bezpiecznych ferii zimowych!
BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLA
Różne Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

5 lutego 2019 r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

ŚWIETLICA SZKOLNA - WARSZTATY Z WIKLINY PAPIEROWEJ
Różne W styczniowe poniedziałki w świetlicy szkolnej odbywały się warsztaty z wikliny papierowej. W trakcie warsztatów uczestnicy samodzielnie skręcali rurki z recyklingowego papieru, a następnie wykonywali serca o różnych kształtach i wielkościach.
ŚWIETLICA SZKOLNA - DOKARMIANIE PTAKÓW ZIMĄ
Różne W świetlicy szkolnej przeprowadzono pogadankę ,,Jak dokarmiać mądrze ptaki, żeby nie szkodzić" oraz wykonano gazetkę ścienną związaną z tym tematem. Uczniowie dowiedzieli się co ptaki lubią jeść, jakie pokarmy im szkodzą, gdzie umocować karmnik żeby ptaki były bezpieczne oraz kiedy zaczynamy i kończymy dokarmianie.
BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III
Różne Dnia 01 lutego uczniowie klas 1a 1b 2a 2b i 3 bawili się na wspólnym Balu Przebierańców w sali GOK. Tańce przy muzyce przeplatane były licznymi konkursami i słodkimi przekąskami.
Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020
Dokumenty o przyjęcie do szkoły podstawowej i przedszkola na rok szkolny 2019/2020.

Dokumenty do pobrania:
Zgłoszenie kandydata do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Konarzynach w roku szkolnym 2019/2020
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020
Wniosek kandydata do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Konarzynach w roku szkolnym 2019/2020
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020
Deklaracja kontynuacji przedszkolnej dziecka w roku szkolnym 2019/2020
Deklaracja kontynuacji edukacji przedszkolnej dzieci w roku szkolnym 2019/2020

Załączniki:

Oświadczenie dotyczące dogodnego (względem miejsca pracy) położenia przedszkola, oddziału przedszkolnego
Oświadczenie dotyczące uczęszczania przez rodzeństwo kandydata do szkoły
Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata do przedszkola
Oświadczenie o wychowywaniu dziecka do lat 2
Oświadczenie o zamiarze podjęcia zatrudnienia przez rodziców kandydata do przedszkola
Oświadczenie o zatrudnieniu rodziców kandydata do przedszkola
BAL KARNAWAŁOWY KLAS 4-8 I 3 GIMNAZJUM
Różne W ostatnim dniu stycznia uczniowie klas 4-8 i 3 gimnazjum bawili się wspólnie na balu karnawałowym. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i przebrali się za różne postacie. Były wróżki, czarownice, królewny, rycerze, żołnierze. Dla uczniów przygotowano drobny poczęstunek i kilka wspólnych zabaw.
Zabawa była udana.

SU
WIECZÓR FILMOWY KLAS CZWARTYCH
Różne W czwartek 31 stycznia uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami panią Małgorzatą Iwankowicz i panią Izabelą Pobojewską spędzili popołudnie z Mikołajkiem i jego przyjaciółmi. Wieczór filmowy poprzedziło wspólne jedzenie pizzy. Humory wszystkim dopisały.
DZIEŃ W KRATKĘ
Różne W piątek 25 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ W KRATKĘ. Uczniowie, którzy ubrali tego dnia coś w kratkę, byli zwolnieni z pytania.
Baw się z nami KRATKAMI!
SU
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Konkursy 22.01.2019r. uczennica kl. III gimnazjum - Marta Kostrzewska zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego w Gdańsku.
Gratulujemy!